Kontakt:

VINARIAMS 

Pomorska 39

96-300 Żyrardów

 

Mateusz Kośmider
Biuro/Przedstawiciel Handlowy
Tel: +48 577 380 977      Tel: +48 535 412 673
info@vinariams.com

 

Izabela Kobus
Właściciel
Tel: +48 601 846 154
info@vinariams.com


Znajdziesz nas również na

Spółki winiarskie

Azienda Agricola Tamburini Emanuela to obejmujące 25 hektarów winorośli i 1.000 drzew oliwnych gospodarstwo położone w historycznym sercu produkcji Chianti w toskańskich wzgórzach prowincji Florencja.

HERDADE FONTE PAREDES to 60 hektarów "starej winnicy" i 40 hektarów "nowej winnicy", gdzie białe i czerwone owoce dojrzewają z tradycyjnych portugalskich i międzynarodowych odmian winogron.

Cave des Vignerons de Tavel & Lirac jest typową prowansyjską spółdzielnią winiarską założoną w 1937 roku. Jako jedyna francuska winnica została w 1938 r. uroczyście otwarta przez ówczesnego prezydenta Francji Alberta Lebrun.

Luigino Zago Sessantacampi to rodzinna winica położona na 20 hektarach wzdłuż rzeki Piave, 30 kilometrów od Wenecji. Winnice pozwalają szanować i doskonalić tradycje naszej kultury rolnej: od Manzoni Bianco i Raboso po Pinot Grigio i Glera, szlachetne białe winogrona używane do produkcji słynnego Prosecco.

W spółce NOVÉ VINAŘSTVÍ produkowane są białe oraz różowe wina zamykane wyłącznie zakrętkami lub szklanymi korkami. Wyjątkiem potwierdzającym regułę jest czerwone wino Pinot Noir ze zwykłym korkiem.

Vinařství LAHOFER jest jednym z największych producentów winorośli w Czechach. W samym sercu Europy, na granicy z Austrią, uprawia się tu 430 hektarów winorośli. W oparciu o stuletnią tradycję winiarską na Znojemsku i przy pomocy najnowocześniejszych winiarskich metod oraz technologii Vinařství LAHOFER produkuje wina praktycznie wszystkich głównych środkowoeuropejskich odmian.

Spółka Winarska Špalek jest małą rodzinną winiarnią organiczną, która posiada 10 ha winnic położonych na Kraví Horze w pobliżu miasta Znojmo. Byli oni pierwszą winiarnią w regionie, w której w piwnicy w Novym Šaldorfie wykorzystano grawitacyjny przepływ produkcji wina.

Winiarnia Tenute Falezza została założona w 1974 roku przez członków rodziny Falezza, właścicieli około 12 hektarów winnic w rejonie Valpolicella Doc, w okolicy San Felice Extra niedaleko Werony.
Tradycja, innowacja, jakość, rozwój i entuzjazm to podstawowe wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie rodziny Falezza.

Winnica Trullo di Pezza została założona w 2012 roku w Torricella, centrum produkcyjnym Primitivo, kilka kilometrów od miasta Manduria.

Już od lat dziewięćdziesiatych ubiegłego wieku wina produkowane przez rodzinę Hagn otrzymywały wiele międzynarodowych i krajowych wyróżnień.
Winiarskie miasteczko Mailberg położone jest w północno-zachodniej części Weinviertel (czołowy region winiarski Austrii) u podnóża góry Buchberg, otoczone ochronnymi górskimi stokami.

 

 

 

 

 

 

 

Vinariams zawiera treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.

 

Treści na Vinariams mają charakter informacji o produktach dostępnych
na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).

 

Oświadczam, że mam ukończone 18 lat                         Opuść stronę